| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -60 °C |
| Resistance | 0 Ω |
| Power Rating | 100 W |
| Composition(Kit Type) | Metal Alloy |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 10469
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09196
Ext.Price$0.09196
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09196 | $0.09196 |
| 10 | $0.04598 | $0.45980 |
| 50 | $0.04234 | $2.11700 |
| 100 | $0.03899 | $3.89900 |
| 500 | $0.03678 | $18.39000 |
| 1000 | $0.03470 | $34.70000 |
| 3000 | $0.03273 | $98.19000 |
| 5000 | $0.02930 | $146.50000 |
