
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 200 mA |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Impedance | 100 Ω |
Stock: 62
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01248
Ext.Price$0.01248
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01248 | $0.01248 |
| 10 | $0.00624 | $0.06240 |
| 50 | $0.00480 | $0.24000 |
| 100 | $0.00369 | $0.36900 |
| 500 | $0.00328 | $1.64000 |
| 1000 | $0.00291 | $2.91000 |
| 3000 | $0.00264 | $7.92000 |
| 5000 | $0.00240 | $12.00000 |
| 10000 | $0.00218 | $21.80000 |
| 30000 | $0.00198 | $59.40000 |
