
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 10 % |
| Max Current Rating | 25 mA |
| Impedance | 120 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Length | 1 mm |
| Width | 500 µm |
| Height | 500 µm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
Stock: 12422
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01276
Ext.Price$0.01276
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01276 | $0.01276 |
| 10 | $0.00638 | $0.06380 |
| 50 | $0.00491 | $0.24550 |
| 100 | $0.00378 | $0.37800 |
| 500 | $0.00332 | $1.66000 |
| 1000 | $0.00291 | $2.91000 |
| 3000 | $0.00255 | $7.65000 |
| 5000 | $0.00240 | $12.00000 |
| 10000 | $0.00225 | $22.50000 |
| 30000 | $0.00216 | $64.80000 |
| 50000 | $0.00208 | $104.00000 |
