
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 15 kΩ |
| Power Rating | 8 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26198
Ext.Price$0.26198
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26198 | $0.26198 |
| 10 | $0.25603 | $2.56030 |
| 25 | $0.23349 | $5.83725 |
| 50 | $0.21293 | $10.64650 |
| 100 | $0.21214 | $21.21400 |
