
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 30 Ω |
| Power Rating | 8 W |
| Composition(Kit Type) | Wirewound |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Bag |
| Voltage Rating | 700 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 38
Distributors
pcbx
Unit Price$0.44266
Ext.Price$0.44266
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44266 | $0.44266 |
| 10 | $0.35347 | $3.53470 |
| 25 | $0.32160 | $8.04000 |
| 50 | $0.29261 | $14.63050 |
| 100 | $0.24619 | $24.61900 |
| 300 | $0.23543 | $70.62900 |
| 500 | $0.22514 | $112.57000 |
| 1000 | $0.21165 | $211.65000 |
