
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 1.45 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 1.8 GHz |
| Type | Ceramic Chip Inductor |
| Q Factor | 65 |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Shielding | Shielded |
| Inductance | 33 nH |
| Core Material | Ceramic |
Stock: 997
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09725
Ext.Price$0.09725
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09725 | $0.09725 |
| 10 | $0.07766 | $0.77660 |
| 50 | $0.06889 | $3.44450 |
| 100 | $0.06111 | $6.11100 |
| 500 | $0.05519 | $27.59500 |
| 1000 | $0.05219 | $52.19000 |
| 3000 | $0.04920 | $147.60000 |
