
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Frequency | 16 MHz |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1002
Distributors
pcbx
Unit Price$0.39946
Ext.Price$0.39946
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39946 | $0.39946 |
| 10 | $0.35606 | $3.56060 |
| 25 | $0.34159 | $8.53975 |
| 50 | $0.32771 | $16.38550 |
| 100 | $0.31438 | $31.43800 |
| 300 | $0.29169 | $87.50700 |
| 500 | $0.27063 | $135.31500 |
| 1000 | $0.26452 | $264.52000 |
