

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1.5 Ω |
| Power Rating | 330 mW |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 2750
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03344
Ext.Price$0.03344
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03344 | $0.03344 |
| 10 | $0.01672 | $0.16720 |
| 50 | $0.01286 | $0.64300 |
| 100 | $0.01145 | $1.14500 |
| 500 | $0.01019 | $5.09500 |
| 1000 | $0.00918 | $9.18000 |
| 3000 | $0.00827 | $24.81000 |
| 5000 | $0.00745 | $37.25000 |
| 10000 | $0.00702 | $70.20000 |
| 30000 | $0.00662 | $198.60000 |
| 50000 | $0.00624 | $312.00000 |
