
| Parameter | Value |
|---|---|
| Memory Size | 1 Gb |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Packaging | Tube |
| Frequency | 133 MHz |
Stock: 577
Distributors
pcbx
Unit Price$9.27855
Ext.Price$9.27855
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.27855 | $9.27855 |
| 10 | $8.64761 | $86.47610 |
| 25 | $8.21416 | $205.35400 |
| 50 | $8.12867 | $406.43350 |
| 100 | $7.97051 | $797.05100 |
| 300 | $7.72202 | $2316.60600 |
| 500 | $7.48127 | $3740.63500 |
| 1000 | $7.24810 | $7248.10000 |
