
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 3.5 mm |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Resistance | 1 mΩ |
| Power Rating | 5 W |
| Composition(Kit Type) | Metal Alloy |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1834
Distributors
pcbx
Unit Price$0.52378
Ext.Price$0.52378
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.52378 | $0.52378 |
| 10 | $0.42259 | $4.22590 |
| 25 | $0.38708 | $9.67700 |
| 50 | $0.35455 | $17.72750 |
| 100 | $0.32476 | $32.47600 |
| 300 | $0.30859 | $92.57700 |
| 500 | $0.29323 | $146.61500 |
| 1000 | $0.27820 | $278.20000 |
