

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 667
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12518
Ext.Price$0.12518
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12518 | $0.12518 |
| 10 | $0.06259 | $0.62590 |
| 50 | $0.05629 | $2.81450 |
| 100 | $0.05063 | $5.06300 |
| 500 | $0.04554 | $22.77000 |
| 1000 | $0.04096 | $40.96000 |
| 3000 | $0.03685 | $110.55000 |
| 5000 | $0.03107 | $155.35000 |
