

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Drive Level | 100 µW |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ω |
Stock: 2398
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11788
Ext.Price$0.11788
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11788 | $0.11788 |
| 10 | $0.05894 | $0.58940 |
| 50 | $0.05271 | $2.63550 |
| 100 | $0.04714 | $4.71400 |
| 500 | $0.04228 | $21.14000 |
| 1000 | $0.03792 | $37.92000 |
| 3000 | $0.03401 | $102.03000 |
| 5000 | $0.02832 | $141.60000 |
