
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2.95 mm |
| Width | 2.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Height | 1.3 mm |
| Thickness | 1.29 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 50 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Output Current | 9 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Supply Voltage | 2.7 V |
| Min Supply Voltage | 800 mV |
| Number of Bits | 1 |
| Turn-On Delay Time | 9.5 ns |
| Propagation Delay | 4.5 ns |
| High Level Output Current | -9 mA |
| Low Level Output Current | 9 mA |
| Logic Function | AND, D-Type |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Input Lines | 1 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Quiescent Current | 10 µA |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Inverting, Non-Inverting |
| Packaging | Reel |
Stock: 1689
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40694
Ext.Price$0.40694
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40694 | $0.40694 |
| 10 | $0.28726 | $2.87260 |
| 25 | $0.25819 | $6.45475 |
| 50 | $0.24140 | $12.07000 |
| 100 | $0.22570 | $22.57000 |
| 300 | $0.21249 | $63.74700 |
| 500 | $0.20006 | $100.03000 |
| 1000 | $0.19663 | $196.63000 |
| 3000 | $0.18296 | $548.88000 |
| 5000 | $0.17611 | $880.55000 |
