| Parameter | Value |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 1.6 V to 3.6 V |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Current | 640 µA |
| Shape | Rectangular |
| Direction(Counting Sequence) | Omnidirectional |
| Packaging | Reel |
| Sensitivity | -26 dB ±1 dB |
| Min Supply Voltage | 1.6 V |
| Diameter | |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 65 dB |
| Frequency | 100 Hz to 10 kHz |
| Depth | 1 mm |
| Length | 4 mm |
| Width | 3 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
