
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 20 mm |
| Width | 20 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 144 |
| Height | 1.4 mm |
| Frequency | 100 MHz |
| Memory Type | FLASH |
| Number of I/Os | 117 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Propagation Delay | 10 ns |
| Max Frequency | 100 MHz |
| Number of Macrocells | 288 |
| Number of Gates | 6400 |
| Number of Logic Elements/Cells | 16 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 16 |
| Speed Grade | 10 |
| Max Operating Frequency | 208 MHz |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
