| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Frequency Stability | 0.5 ppm |
| Packaging | Tray |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Supply Current | 2 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
