
| Parameter | Value |
|---|---|
| Schedule B | 8541600080 |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Load Capacitance | 9 pF |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Packaging | Reel |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ω |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Drive Level | 300 µW |
Stock: 31
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14746
Ext.Price$0.14746
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14746 | $0.14746 |
| 10 | $0.13174 | $1.31740 |
| 50 | $0.11770 | $5.88500 |
| 100 | $0.10288 | $10.28800 |
| 500 | $0.08992 | $44.96000 |
| 1000 | $0.08670 | $86.70000 |
| 3000 | $0.08359 | $250.77000 |
| 5000 | $0.07928 | $396.40000 |
