| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 1.7 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 2.2 Ω |
| Lifecycle Status | |
| Shielding | Unshielded |
| Inductance | 10 µH |
| Manufacturer Lifecycle Status | |
| Current Rating | 155 mA |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
