
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 900 fF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.33 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4412
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00566
Ext.Price$0.00566
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00566 | $0.00566 |
| 10 | $0.00451 | $0.04510 |
| 50 | $0.00397 | $0.19850 |
| 100 | $0.00349 | $0.34900 |
| 500 | $0.00310 | $1.55000 |
| 1000 | $0.00301 | $3.01000 |
