
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Tolerance | 0.5 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.33 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01198
Ext.Price$0.01198
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01198 | $0.01198 |
| 10 | $0.00599 | $0.05990 |
| 50 | $0.00461 | $0.23050 |
| 100 | $0.00417 | $0.41700 |
| 500 | $0.00378 | $1.89000 |
| 1000 | $0.00353 | $3.53000 |
| 3000 | $0.00329 | $9.87000 |
| 5000 | $0.00307 | $15.35000 |
| 10000 | $0.00286 | $28.60000 |
| 30000 | $0.00267 | $80.10000 |
