
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1.5 pF |
| Tolerance | 0.1 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.33 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05714
Ext.Price$0.05714
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05714 | $0.05714 |
| 10 | $0.02857 | $0.28570 |
| 50 | $0.02198 | $1.09900 |
| 100 | $0.02091 | $2.09100 |
| 500 | $0.01989 | $9.94500 |
| 1000 | $0.01939 | $19.39000 |
| 3000 | $0.01890 | $56.70000 |
| 5000 | $0.01843 | $92.15000 |
| 10000 | $0.01797 | $179.70000 |
| 30000 | $0.01752 | $525.60000 |
