
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 3.55 GHz |
| Q Factor | 41 |
| Current Rating | 170 mA |
| DC Resistance (DCR) | 1 Ω |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Inductance | 43 nH |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
