
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Type | Time Delay / Slow Blow |
| Current Rating | 50 A |
| Color | Red |
| Size | 0.906" L x 0.646" W x 0.996" H (23.00mm x 16.40mm x 25.30mm) |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
