
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 nF |
| Tolerance | 10 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X7R |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 49625
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02030
Ext.Price$0.02030
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02030 | $0.02030 |
| 10 | $0.01015 | $0.10150 |
| 50 | $0.00781 | $0.39050 |
| 100 | $0.00601 | $0.60100 |
| 500 | $0.00540 | $2.70000 |
| 1000 | $0.00485 | $4.85000 |
| 3000 | $0.00447 | $13.41000 |
| 5000 | $0.00412 | $20.60000 |
| 10000 | $0.00380 | $38.00000 |
| 30000 | $0.00350 | $105.00000 |
| 50000 | $0.00323 | $161.50000 |
| 100000 | $0.00297 | $297.00000 |
