
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 120 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 7910
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02490
Ext.Price$0.02490
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02490 | $0.02490 |
| 10 | $0.01245 | $0.12450 |
| 50 | $0.00958 | $0.47900 |
| 100 | $0.00737 | $0.73700 |
| 500 | $0.00661 | $3.30500 |
| 1000 | $0.00592 | $5.92000 |
| 3000 | $0.00546 | $16.38000 |
| 5000 | $0.00504 | $25.20000 |
| 10000 | $0.00465 | $46.50000 |
| 30000 | $0.00429 | $128.70000 |
| 50000 | $0.00396 | $198.00000 |
| 100000 | $0.00366 | $366.00000 |
