
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 1 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1.25 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 25523
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01904
Ext.Price$0.01904
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01904 | $0.01904 |
| 10 | $0.00952 | $0.09520 |
| 50 | $0.00732 | $0.36600 |
| 100 | $0.00563 | $0.56300 |
| 500 | $0.00512 | $2.56000 |
| 1000 | $0.00466 | $4.66000 |
| 3000 | $0.00437 | $13.11000 |
| 5000 | $0.00410 | $20.50000 |
| 10000 | $0.00384 | $38.40000 |
| 30000 | $0.00360 | $108.00000 |
| 50000 | $0.00338 | $169.00000 |
| 100000 | $0.00317 | $317.00000 |
