
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 200 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1298
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02790
Ext.Price$0.02790
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02790 | $0.02790 |
| 10 | $0.01395 | $0.13950 |
| 50 | $0.01073 | $0.53650 |
| 100 | $0.00825 | $0.82500 |
| 500 | $0.00738 | $3.69000 |
| 1000 | $0.00660 | $6.60000 |
| 3000 | $0.00609 | $18.27000 |
| 5000 | $0.00562 | $28.10000 |
| 10000 | $0.00518 | $51.80000 |
| 30000 | $0.00478 | $143.40000 |
| 50000 | $0.00441 | $220.50000 |
| 100000 | $0.00406 | $406.00000 |
