
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 pF |
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2324
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04090
Ext.Price$0.04090
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04090 | $0.04090 |
| 10 | $0.02045 | $0.20450 |
| 50 | $0.01819 | $0.90950 |
| 100 | $0.01618 | $1.61800 |
| 500 | $0.01439 | $7.19500 |
| 1000 | $0.01280 | $12.80000 |
| 3000 | $0.01139 | $34.17000 |
| 5000 | $0.01013 | $50.65000 |
| 10000 | $0.00902 | $90.20000 |
