
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 220 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 100 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2070
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03022
Ext.Price$0.03022
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03022 | $0.03022 |
| 10 | $0.01511 | $0.15110 |
| 50 | $0.01162 | $0.58100 |
| 100 | $0.01056 | $1.05600 |
| 500 | $0.00960 | $4.80000 |
| 1000 | $0.00869 | $8.69000 |
| 3000 | $0.00787 | $23.61000 |
| 5000 | $0.00713 | $35.65000 |
| 10000 | $0.00646 | $64.60000 |
| 30000 | $0.00584 | $175.20000 |
