
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 30 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 102650
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01542
Ext.Price$0.01542
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01542 | $0.01542 |
| 10 | $0.00771 | $0.07710 |
| 50 | $0.00593 | $0.29650 |
| 100 | $0.00456 | $0.45600 |
| 500 | $0.00405 | $2.02500 |
| 1000 | $0.00359 | $3.59000 |
| 3000 | $0.00335 | $10.05000 |
| 5000 | $0.00313 | $15.65000 |
| 10000 | $0.00292 | $29.20000 |
| 30000 | $0.00273 | $81.90000 |
| 50000 | $0.00255 | $127.50000 |
| 100000 | $0.00238 | $238.00000 |
