
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3.3 nF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 6069
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05664
Ext.Price$0.05664
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05664 | $0.05664 |
| 10 | $0.02832 | $0.28320 |
| 50 | $0.02564 | $1.28200 |
| 100 | $0.02321 | $2.32100 |
| 500 | $0.02101 | $10.50500 |
| 1000 | $0.01902 | $19.02000 |
| 3000 | $0.01722 | $51.66000 |
| 5000 | $0.01559 | $77.95000 |
| 10000 | $0.01411 | $141.10000 |
