
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3.3 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 6922
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01674
Ext.Price$0.01674
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01674 | $0.01674 |
| 10 | $0.00837 | $0.08370 |
| 50 | $0.00644 | $0.32200 |
| 100 | $0.00495 | $0.49500 |
| 500 | $0.00444 | $2.22000 |
| 1000 | $0.00398 | $3.98000 |
| 3000 | $0.00372 | $11.16000 |
| 5000 | $0.00348 | $17.40000 |
| 10000 | $0.00326 | $32.60000 |
| 30000 | $0.00305 | $91.50000 |
| 50000 | $0.00285 | $142.50000 |
| 100000 | $0.00267 | $267.00000 |
