
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 50 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 7169
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02296
Ext.Price$0.02296
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02296 | $0.02296 |
| 10 | $0.01148 | $0.11480 |
| 50 | $0.00883 | $0.44150 |
| 100 | $0.00679 | $0.67900 |
| 500 | $0.00607 | $3.03500 |
| 1000 | $0.00543 | $5.43000 |
| 3000 | $0.00502 | $15.06000 |
| 5000 | $0.00464 | $23.20000 |
| 10000 | $0.00429 | $42.90000 |
| 30000 | $0.00396 | $118.80000 |
| 50000 | $0.00366 | $183.00000 |
| 100000 | $0.00337 | $337.00000 |
