
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 500 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2311
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04780
Ext.Price$0.04780
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04780 | $0.04780 |
| 10 | $0.02390 | $0.23900 |
| 50 | $0.02167 | $1.08350 |
| 100 | $0.01965 | $1.96500 |
| 500 | $0.01782 | $8.91000 |
| 1000 | $0.01616 | $16.16000 |
| 3000 | $0.01465 | $43.95000 |
| 5000 | $0.01328 | $66.40000 |
| 10000 | $0.01205 | $120.50000 |
