
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 5 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 5500
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01576
Ext.Price$0.01576
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01576 | $0.01576 |
| 10 | $0.00788 | $0.07880 |
| 50 | $0.00606 | $0.30300 |
| 100 | $0.00466 | $0.46600 |
| 500 | $0.00420 | $2.10000 |
| 1000 | $0.00378 | $3.78000 |
| 3000 | $0.00347 | $10.41000 |
| 5000 | $0.00319 | $15.95000 |
| 10000 | $0.00293 | $29.30000 |
| 30000 | $0.00269 | $80.70000 |
| 50000 | $0.00247 | $123.50000 |
| 100000 | $0.00228 | $228.00000 |
