
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 680 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2596
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02372
Ext.Price$0.02372
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02372 | $0.02372 |
| 10 | $0.01186 | $0.11860 |
| 50 | $0.00912 | $0.45600 |
| 100 | $0.00820 | $0.82000 |
| 500 | $0.00737 | $3.68500 |
| 1000 | $0.00669 | $6.69000 |
| 3000 | $0.00607 | $18.21000 |
| 5000 | $0.00551 | $27.55000 |
| 10000 | $0.00500 | $50.00000 |
| 30000 | $0.00455 | $136.50000 |
