
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 6.2 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01640
Ext.Price$0.01640
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01640 | $0.01640 |
| 10 | $0.00820 | $0.08200 |
| 50 | $0.00631 | $0.31550 |
| 100 | $0.00485 | $0.48500 |
| 500 | $0.00434 | $2.17000 |
| 1000 | $0.00388 | $3.88000 |
| 3000 | $0.00352 | $10.56000 |
| 5000 | $0.00320 | $16.00000 |
| 10000 | $0.00291 | $29.10000 |
| 30000 | $0.00264 | $79.20000 |
| 50000 | $0.00240 | $120.00000 |
| 100000 | $0.00218 | $218.00000 |
