
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 75 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 13843
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02460
Ext.Price$0.02460
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02460 | $0.02460 |
| 10 | $0.01230 | $0.12300 |
| 50 | $0.00946 | $0.47300 |
| 100 | $0.00728 | $0.72800 |
| 500 | $0.00651 | $3.25500 |
| 1000 | $0.00582 | $5.82000 |
| 3000 | $0.00536 | $16.08000 |
| 5000 | $0.00494 | $24.70000 |
| 10000 | $0.00455 | $45.50000 |
| 30000 | $0.00419 | $125.70000 |
| 50000 | $0.00386 | $193.00000 |
| 100000 | $0.00356 | $356.00000 |
