
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 82 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2472
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01736
Ext.Price$0.01736
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01736 | $0.01736 |
| 10 | $0.00868 | $0.08680 |
| 50 | $0.00668 | $0.33400 |
| 100 | $0.00514 | $0.51400 |
| 500 | $0.00463 | $2.31500 |
| 1000 | $0.00417 | $4.17000 |
| 3000 | $0.00394 | $11.82000 |
| 5000 | $0.00372 | $18.60000 |
| 10000 | $0.00352 | $35.20000 |
| 30000 | $0.00333 | $99.90000 |
| 50000 | $0.00315 | $157.50000 |
| 100000 | $0.00297 | $297.00000 |
