
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 820 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4079
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03270
Ext.Price$0.03270
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03270 | $0.03270 |
| 10 | $0.01635 | $0.16350 |
| 50 | $0.01258 | $0.62900 |
| 100 | $0.01143 | $1.14300 |
| 500 | $0.01038 | $5.19000 |
| 1000 | $0.00941 | $9.41000 |
| 3000 | $0.00853 | $25.59000 |
| 5000 | $0.00773 | $38.65000 |
| 10000 | $0.00700 | $70.00000 |
| 30000 | $0.00634 | $190.20000 |
