

| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2.03 mm |
| Width | 1.27 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Contains Lead |
| RoHS | Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 260 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance | 147 nH |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
