
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Tolerance | 20 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X5R |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 10 V |
| Thickness | 1 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 36610
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04454
Ext.Price$0.04454
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04454 | $0.04454 |
| 10 | $0.02227 | $0.22270 |
| 50 | $0.02010 | $1.00500 |
| 100 | $0.01814 | $1.81400 |
| 500 | $0.01623 | $8.11500 |
| 1000 | $0.01452 | $14.52000 |
| 3000 | $0.01299 | $38.97000 |
| 5000 | $0.01162 | $58.10000 |
| 10000 | $0.01039 | $103.90000 |
