
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Tolerance | 20 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X5R |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 1.25 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 127271
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04992
Ext.Price$0.04992
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04992 | $0.04992 |
| 10 | $0.02496 | $0.24960 |
| 50 | $0.02206 | $1.10300 |
| 100 | $0.01950 | $1.95000 |
| 500 | $0.01820 | $9.10000 |
| 1000 | $0.01699 | $16.99000 |
| 3000 | $0.01586 | $47.58000 |
| 5000 | $0.01480 | $74.00000 |
| 10000 | $0.01382 | $138.20000 |
