
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Circuit Type | SPST |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 50 mA |
| Color | Gray |
| Operating Force | 180 gf |
| Cap Color | Black |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||


| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
| Circuit Type | SPST |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 50 mA |
| Color | Gray |
| Operating Force | 180 gf |
| Cap Color | Black |
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||