| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 8.89 mm |
| Termination | Axial |
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Weight | 410.501095 mg |
| Impedance | 135 Ω |
| Lead/Base Style | Axial |
| Frequency | 100 MHz |
| DC Resistance (DCR) | 10 mΩ |
| Max Current Rating | 5 A |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Number of Lines | 1 |
| Max DC Current | 5 A |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 months ago) |
Stock: 49270
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14677
Ext.Price$0.14677
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14677 | $0.14677 |
| 10 | $0.10539 | $1.05390 |
| 50 | $0.08204 | $4.10200 |
| 100 | $0.07322 | $7.32200 |
| 500 | $0.05524 | $27.62000 |
| 1000 | $0.04844 | $48.44000 |
| 3000 | $0.03690 | $110.70000 |
