
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 100 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 5 mA |
| Output Format | CMOS |
Stock: 83
Distributors
pcbx
Unit Price$0.67517
Ext.Price$0.67517
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67517 | $0.67517 |
| 10 | $0.65962 | $6.59620 |
| 25 | $0.65457 | $16.36425 |
| 50 | $0.64956 | $32.47800 |
| 100 | $0.64457 | $64.45700 |
