
| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 4 MHz to 75 MHz |
| Frequency Stability | ±25 ppm, ±50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | CMOS |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Supply Current | 5 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 478
Distributors
pcbx
Unit Price$0.53530
Ext.Price$0.53530
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.53530 | $0.53530 |
| 10 | $0.42912 | $4.29120 |
| 25 | $0.39218 | $9.80450 |
| 50 | $0.35842 | $17.92100 |
| 100 | $0.32757 | $32.75700 |
| 300 | $0.30771 | $92.31300 |
| 500 | $0.28906 | $144.53000 |
| 1000 | $0.27257 | $272.57000 |
