

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 133 MHz |
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 3.3 V |
| Supply Current | 10 mA |
| Output Format | LVCMOS |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$1.26470
Ext.Price$1.26470
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.26470 | $1.26470 |
| 10 | $1.05322 | $10.53220 |
| 25 | $0.96686 | $24.17150 |
| 50 | $0.88758 | $44.37900 |
| 100 | $0.81480 | $81.48000 |
| 300 | $0.78456 | $235.36800 |
| 500 | $0.75544 | $377.72000 |
| 1000 | $0.72876 | $728.76000 |
