
| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 150 mW |
| Max Collector Current | 300 mA |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 20 V |
| RoHS | Compliant |
| Transition Frequency | 30 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
