

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09590
Ext.Price$0.09590
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09590 | $0.09590 |
| 10 | $0.08480 | $0.84800 |
| 50 | $0.07498 | $3.74900 |
| 100 | $0.06556 | $6.55600 |
| 500 | $0.05733 | $28.66500 |
| 1000 | $0.05436 | $54.36000 |
| 3000 | $0.05155 | $154.65000 |
| 5000 | $0.04831 | $241.55000 |
